Zbog namještanja

Genoi i Laziju prijeti oduzimanje bodova

Midhat Šljivak

Genoa i Lazio mogli bi biti kažnjeni oduzimanjem pet bodova zbog učešća u namještanju utakmice.

Lazio bi vrlo lako mogao biti eliminisan iz borbe za titulu, jer je pokrenuta istraga zbog sumnje da igrali namještene utakmice u pobjedama nad Geonovom i Lecceom 2011. godine.

Genoa se također zbog ove utakmice sa Lazijom koju su izgubili 4:2 našla pod istragom, a oba tima ukoliko im se dokaže krivnja bi mogla biti kažnjena oduzimanjem pet bodova.

Ekipa Lazija se bori sa Juventusom za titulu i trenutno su tri poena iza aktuelnog šampiona, dok se Genoa bori za opstanak i trenutno su na 18. poziciji sa dva boda više od zone ispadanja.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.