Gol Vranješa u remiju Timisoare i Pandurija

Fudbalsko prvenstvo Rumunije

A. Beganović

U okviru 26. kola rumunskog fudbalskog prvenstva sinoć su odigrane četiri utakmice, a u nama najzanimljivijoj, onoj između Timioare i Panduriija nije bilo pobjednika (2:2).

Fudbaleri Timisoare sjajno su otvorili utakmicu i u 26. minuti preko Magera su došli do prednosti. Međutim, samo 12 minuta kasnije nekadašnji napadač banjalučkog Borca, Stojan Vranješ, pogađa za 1:1.

U 2. minuti nastavka Pandurri golom Lemnara dolazi do prednosti, da bi u sudijskoj nadoknadi vremena Zicu pogodio za konačnih 2:2.

Timisoara je trenutno vodeća momčad prvenstva, dok je Pandurii na 14. mjestu tabele.