Golman Indije zabio s gola na gol

Majstorija

Na meču Jordana i Indije (1:2) viđen je pogodak koji je postigao golman gostiju.

Nije baš da nismo viđali kako golmani zabijaju golove, ali obično to rade s penala, iz slobodnjaka ili u posljednjim minutama kada njihov tim juri rezultat, pa dođu u protivnički šesnaesterac.

Međutim, na meču Jordana i Indije vidjeli smo spektakularan gol gostujućeg golmana.

Amer Shafi je opalio u 25. minuti, a uz pogrešku svog kolege na drugoj strani Singha Sandhua, proslavio je prvijenac u dresu nacionalnog tima.

Inače, Jordan je na domaćem terenu bio veliki favorit, pa je neočekivano Indija na kraju slavila s 2:1.