
Nevjerovatne scene dogodile su se na meču Kupa Sjeverne Irske između Ballymena United i Warrenpointa.
Ballymena je ovaj meč dobila s 2:1, a golman protivničkog tima Mark Bryne je odlučio da se u sudijskom vremenu obračuna sa navijačima.
Uletio je u publiku i počeo je fizički obračun s nekolicinom navijača i nastao je potpunu haos u koji su uključili i drugi igrači.
Menadžer Warrenpointa Barry Gray razočaran je onim što se dešavalo:
"Nije ovo dobra reklama za fudbal u Sjevernoj Irskoj. Niko ne želi da gelda ovakve scene. Mi smo u klubu kao porodica i želimo ga takvog sačuvati. Nadam se da je ovo sam ispad pojedinca i da će biti kažnjen po propisima. Također, nadam se da nikad više nećemo gledati ovakve scene", rekao je on.
Obračun je bio zaista žestok.
Warrenpoint Ballymena match ends in carnage with the keeper in fighting with the crowd. pic.twitter.com/ABZ5xrR4hH
— Roderick Decker (@roddecks) February 1, 2020
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.