Prema pisanju Daily Maila

Građani Mourinhu nude 10 miliona funti

Adnan Beganović

Prema pisanju otočkih medija, tačnije Daily Maila, čelnici Manchester Cityja u ljetnom prelaznom roku žele angažirati karizmatičnog portugalskog stručnjaka Josea Mourinha.

Daily Mail navodi da su čelnici Građana nezadovoljni Robertom Mancinijem, te da će učiniti sve da na ljeto dovedu Mourinha.

Navodno su Portugalcu spremni ponuditi čak 10 miliona funti godišnje, a svjesni su da će i Realu morati na račun uplatiti veliku sumu novaca.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije