Gradina napušta Gradačac i seli u Orašje?

Ogorčeni na domaćine iz Gradačca i na suđenje

Gradina napušta Gradačac i seli u Orašje?

Adnan Beganović

U okviru 4. kola Premijer lige Gradina je jučer na "domaćem" terenu na Banja Ilidži u Gradačcu pretrpjela poraz od Veleža (1:3).

Niti u trećem domaćem susretu u Gradačcu premijerligaš iz Srebrenika nije došao do trijumfa.

 

Teren na Banja Ilidži izgleda ne odgovara fudbalerima Gradine, a čelnici ovog kluba nezadovoljni su odnosom čelnika Zvijezde, na čijem terenu igraju svoje domaće susrete.

 

Shodno tome, kako SportSport.ba saznaje, čelni ljudi Gradine tražit će od Fudbalskog saveza BiH da predstojeće domaće susrete, dok ne osposobe teren u Srebreniku, igraju u Orašju.

 

Pored toga u Srebreniku su nezadovoljni suđenjem i od struče komisije FSBiH tražit će da se suđenje na svim njihovim do sada odigranim domaćim susretima stručno analizira.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

 

Također saznajemo da su iz Srebrenika spremni poduzeti radikalne mjere, odnosno spremni su i istupiti iz Premijer lige ukoliko se, prema njihovim riječima, sudije nastave iživljavati nad Gradinom.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.