Granada novi član Primere

Adnan Beganović
Teme:

U društvu najboljih španjolskih klubova u narednoj sezoni igrat će i Granada, koja se Primere "dokopala" preko dodatnih kvalifikacija.

U dva finalna susreta dodatnih kvalifikacija Granada je bila bolja od Elchea. U prvom, u kojem je Granada bila domaćin, nije bilo golova, da bi u revanš susretu konačan rezultat glasio 1:1, pa se Granada plasirala u Primeru.

U 28. minuti revanš susreta Granada je golom Ighala došla do prednosti, da bi deset minuta prije kraja domaći preko Xusmetra uspjeli izjednačiti.

Podsjetimo, pored Granade u društvu najboljih španjolskih klubova u narednoj sezoni igrat će Betis i Rayo Vallecano.