Granadi minimalna pobjeda nad Malagom

Primera

Teme:

Fudbaleri Granade savladali su u 34. kolu Primere na svom stadionu ekipu Malage rezultatom 1:0.

U ovoj dosta dobroj fudbalskoj predstavi pobjednik je riješen nakon 28. minuta igre kada su domaći stigli do jedinog gola na utakmici. Brahimi je dobro proigrao Odiona Ighala, koji je pogodio za prednost Granade od 1:0, što je bio rezultat nakon prvog poluvremena.

I unastavku susreta izuzetno dobra utakmica. Oba tima su imala nekoliko veoma dobrih pokušaja prema protivničkom golu, ali su mreže do kraja susreta mirovale, te je ostalo minimalnih 1:0 za Granadu.