Hadžibegićev Valenciennes doživio novi poraz

Tonu sve dublje

Fudbaleri Valenciennesa kojeg sa klupe predvodi bh. stručnjak Faruk Hadžibegić doživjeli su danas novi poraz u okviru francuske Ligue 2.

Bolji od izabranika Faruka Hadžibegića bili su igrači Nimesa koji su na domaćem terenu slavili pobjedu sa 1:0.

Jedini gol na ovom meču viđen je u 27. minuti susreta kada je strijelac bio Ripart nakon asistencije Savaniera. Gosti su u drugom poluvremenu učinili sve da izbjegnu novi poraz, ali nisu upjeli.

Valenciennes je nakon ovog poraza ostao na 15. mjestu sa 34 boda, odnosno samo pet bodova više od opasne zone.