Hajduk rutinski protiv Mladog radnika

Jelen Superliga Srbije

Posljednji susret 28. kola Jelen Super lige odigrali su Hajduk i Mladi radnik. Domaći su slavili rezultatom 2:0.

Oba sastava imali su imperativ pobjede. No, spretniji i bolji danas su bili domaći fudbaleri. Hajduk je poveo u 50. minuti, kada je Kasalica matirao gostujućeg golmana.

Konačnih 2:0 postavio je Nikola Komazec nekoliko minuta prije kraja. Prije tog gola, gosti iz Požarevca ostali su sa deset igrača, nakon što je Lazić isključen.

Mladi radnik ostaje ubjedljivo posljednji, dok su Kuljani "preskočili" tri tima i sada su na dvanaestom mjestu sa 28 bodova.

Hajduk Kula - Mladi radnik 2:0