Hajrović postigao gol u pobjedi Werdera

Preokretom došli do pobjede od 3:1

Fudbaleri Werdera iz Bremena došli su do pobjede u prijateljskoj utakmici protiv Al-Fujairaha, tima iz UAE-a.

Rezultat je glasio 3:1 a ono što posebno raduje je pogodak našeg Izeta Hajrovića koji je u 71. minutu poravnao na 1:1.

Maatouk je prethodno u 32. minuti doveo Al-Fujairah u prednost, ali je Werder nakon Hajrovićevog pogotka još dva puta zabijao i to preko Kroosa u 79. i 88. minutu.

Podsjećamo, Hajrović je jučer dao interesantnu izjavu kojom je otvoreno poručio da je krajnje vrijeme da pronađe bolji ritam. Ko zna, možda je ovo nagovještaj boljih igara...