Hannover se pobjedom u Berlinu pridružio vodećim na tabeli

Hertha poražena na svom terenu

Prva utakmica jedanaestog kola Bundeslige donijela je rutinsku pobjedu Hannovera u Berlinu protiv domaće Herthe (2:0).

Na prvi gol se čekalo do samog kraja poluvremena, a onda je u 44. minuti Briand doveo goste u prednost od 1:0. Konačnih 2:0 za Hannover postavio je asistent kod prvog gola Kiyotake u 76. minuti utakmice.

Bila je to šesta pobjeda za Hannover dok je sa druge strane Hertha upisala isto toliko poraza. Tim iz Berlina nalazi se tri pozicije iznad opasne zone ali ima i utakmicu više u odnosu na konkurente.