Hat-trick Barosa za trijumf Galate
Hasagić nemoćan

Super lig, 6. kolo

Adnan Beganović

U okviru 6. kola turske Super Lige večeras su odigrana dva susreta, a Galatasaray našeg Zvjezdana Misimovića rezultatom 3:1 svladao je Istanbul BB na čijem golu je stajao Kenan Hasagić.

Fudbaleri Galatasaraya sjajno su otvorili utakmicu i već u 5. minuti preko češkog internacionalca Milana Barosa dolaze do prednosti. Samo sedam minuta kasnije isti igrač iz jedanaesterca udvostručuje prednost Galatasaraya.

Tri minute prije odlaska na odmor Baros postiže izvanredan gol i tako rješava pitanje pobjednika. Istanbul je u drugom poluvremenu preko Herve Tuma uspio ublažiti poraz. Misimović i Hasagić na terenu su proveli svih 90 minuta.

U drugom večerašnjem susretu Manisaspor je rezultatom 3:0 svladala Sivasspor, a trostruki strijelac za pobjedničku momčad bio je Simpson.