Hat-trick Bilbije: Zrinjski ponovo vodi

Sjajna utakmica u Vitezu

Svi gledatelji u Vitezu mogu gledati fantastičan susret. Zrinjski je treći put došao do vodstva, a sva tri gola za svoju ekipu je postigao Nemanja Bilbija.

Zrinjski je poveo u 17. minuti, strijelac Bilbija nakon ubacivanja Todorovića. Domaćini ipak uspijevaju doći do izjednačenja u 45. minuti preko Zukića, ali Bilbija u 62. ponovo pogađa za vodstvo gostiju.

Bibić u 68. donosi novo izjednačenje Vitezu, ali Bilbija , već u 72. minuti, ponovo pogađa za 3:2.

Ovaj put asistent raspoloženom Bilbiji je bio Handžić koji je minutu ranije ušao u igru umjesto Todorovića.