Herić golom debitovao za Kapfenberg

Imao i dvije asistencije

Kapfenberg je danas s 5:3 slavio u gostima kod Reichenaua u okviru austrijskog Kupa.

Bila je to prilika da mladi Elvedin Herić upiše prve minute za svoj novi klub i očigledno je znao da iskoristi ukazanu šansu.

Bivši veznjak Sarajeva postigao je pogodak u 26. minuti, a njegov tim je slavio s 5:3 kod niželigaša Reichenaua. Uz pogodak, Herić je upisao i dvije asistencije, pa se na najbolji način predstavio Austrijancima.

Podsjećamo da je Herić prije četiri dana potpisao dvogodišnji ugovor s austrijskim drugoligašem.

Herić je bio kadetski i juniorski reprezentativac BiH, a podsjetimo da je nedavno za ovaj klub trogodišnji ugovor potpisao i nekadašnji junior Slobode Adin Omić.