Higuain: Sve smo bliži Barceloni
Argentinski napadač Gonzalo Higuain, čovjek koji je u svega 13 dana postigao tri hat-tricka, vjeruje da je Real Madrid sve bliži Barceloni i da će ove godine doći do barem jedne pobjede nad rivalima.
Real Madrid i Barcelona i ove će sezone voditi utrku, kako u Španiji, tako i u Ligi prvaka. Barcelona i dalje bolje kotira, no Higuain smatra da su Kraljevi sve bliži katalonskom divu.
“Naišli smo na spektakularnu Barcelonu, ali smo velika momčad i nema sumnje da ih možemo pobijediti. Sve smo bliži Barceloni, što smo pokazali u Kupu Kralja, Superkupu Španije i u ostale četiri utakmice“, kazao je Higuain, koji je prošle sezone dugo izbivao s terena.
“Operacija je bila jak udarac, koji je došao u vrijeme kada sam igrao dobro s klubom. To je teška povreda koja me praktički isključila iz sezone. Samo oni koji su bili uz mne znaju što sam sve pretrpio da bih ponovo igrao“.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.