Hladan tuš na Tušnju

Radnik poveo

Radnik je u završnici prvog dijela poveo protiv Slobode s 1:0.

Sloboda je ugostila Radnik na otvaranju nove sezone, a gosti iz Bijeljine na odmor odlaze s minimalnom prednoću.

U samoj završnici prvog dijela Đurić je asistirao za Mahira Karića, a ovaj postiže pogodak za 0:1 i hladan tuš na tuzlanskom Tušnju, na kojem inače nema publike.

Imaju domaći još 45 minuta da odgovore, no s obzirom na to kako se igralo u prvom poluvremenu, pred Tuzlacima je jako težak zadatak, a još kada se zna da je na drugoj strani Slavko Petrović čije ekipe inače primaju malo golova...