Horić nakon pobjede: Konačno smo postigli golove, sa olakšanjem idemo u Široki Brijeg
Horić je bio zadovoljan što je njegov tim prekinuo negativni niz od pet utakmica bez postignutog gola

Strijelac drugog gola za Mladost dao svoj komentar nakon meča

S. Pašalić

Mladost Doboj Kakanj je danas u 9. kolu Premier lige BiH ugostio Slobodu i slavio sa 2:0.

Domaći su poveli golom Atajića iz penala u 38. minuti, a sve dileme oko pobjednika je riješio Kenan Horić golom u 77. minuti za 2:0.

Strijelac drugog gola je nakon završetka dao svoj komentar na današnji meč.

"Pa dobro, bili smo pod pritiskom ovu utakmicu jer nam je pobjeda jako trebala, međutim dali smo svoj maksimum i uzeli smo konačno ta tri boda, zabili smo i golove nakon tih pet utakmica bez postignutog gola u Premier ligi tako da možemo sa nekim olakšanjem ići u Široki Brijeg..."

Zaprati FK Mladost Doboj Kakanj, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: