Hošić napustio „rođene“
Velež ostao bez pojačanja
Zimska akvizacija Veleža, Dženan Hošić, nakon utakmice protiv Olimpika (1:3) napustio je ovaj tim i vratio se u Sarajevo. Hošić je nezadovoljan odnosom čelnika Veleža jer u djelo nisu sproveli ništa od onog što su se dovogorili.

Po povratku u Sarajevo, Hošić se posvetio radu u svojoj Sportskoj akademiji Fer play i čeka neku novu ponudu. Obzirom da sa „rođenima“ ništa nije potpisivao slobodan je igrač.
Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Komentari (0)