I to je moguće: Vodili 4:0, pa spašavali bod

Nevjerovatno, stvarno

Nevjerovatna utakmica odigrana je večeras u katarskom QSL cupu između Al Sailyje i Al-Sadda.

Favorizovani gosti vodili su 4:0 u 53. minuti i djelovalo je da je "zicer" prošao, no domaćin je na kraju skoro došao do potpunog preokreta.

Queiroz Bezerra s penala u 58. minuti smanjuje na 4:1, a u 72. minuti Mohanad pogađa za 4:2.

Opušteni gosti nisu ni slutili da će im u narednih četiri minuta biti istopljena prednost. Quiroz Bezerra, junak domaćih, postiže još dva gola i postavalja konačnih 4:4.

Gosti su u čudu, bili su upisali prvu pobjedu u QSL Cupu, no na kraju su osvojili samo bod.

Darkwood
Nije to ništa, ja znam jednu tekmu protiv kipra gdje je jedan tim vodio 0-2 pa upropastio na kraju sve i svašta. I dan danas me noćne more radi te utakmice hvataju..