Nakon domaćeg poraza od Mainza
Ibišević: Nismo se predstavili onako kako smo se zamišljali
Utakmicama 18. kola počeo je drugi dio prvenstva u njemačkoj Bundesligi, a najviše razloga za zadovoljstvo nakon utakmica odigranih jučer imao je svakako Mensur Mujdža čiji je Freiburg na domaćem terenu golom u posljednjoj minuti meča sa 3:2 savladao Spahićev Bayer Leverkusen.
Pored ekipe kapitena reprezentacije BiH koji nije nastupio zbog suspenzije radi crvenog kartona zarađenog u susretu s Borussijom Dortmund, gostujući poraz doživio je TSG Hoffenheim u čijem sastavu zbog povrede nije bilo Sejada Salihović.
Za razliku od timova dvojice pomenutih reprezentativaca BiH, sastav Stuttgarta prošao je malo gora, iz razloga je poraz na domaćem terenu uvijek više boli, a Švabe se jučer poražene na svojoj Mercedes-Benz Areni od Mainza rezultatom 2:1.
Novi zamjenik kapitena ekipe Thomasa Schneidera, bh. reprezentativac BiH Vedad Ibišević, odigrao je svih 90 minuta u porazu svog tima, a nakon utakmice kratko je rekao:
"Nismo se pokazali i predstavili onako kako smo sami sebe zamišljali. Nakon ovog poraza u narednim utakmicama ćemo morati uložiti više truda".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.