Ancelotti želi odmoriti svog najboljeg igrača

Ibra upitan za sutrašnji duel sa Marseilleom

Paris Saint Germain će sutra u susretu osmine finala Liga kupa Francuske odmjeriti odmjeriti snage sa Marseilleom, a prema najavama trenera Carla Ancelottija, njegov najbolji igrač bi mogao propustiti ovaj susret.

Prvi strijelac Ligue 1 Zlatan Ibrahimović, koji se već nakon devet kola izdvojio na čelu topnika lige sa deset pogodaka u dresu PSG-a, mogao bi biti pošteđen nastupa u sutrašnjem susretu, ali ipak odluku će donijeti najvjerovatnije sam Šveđanin bh. korijena.

 

"Nisam siguran da će igrati jer imamo jako puno utakmica u programu. Fizički Zlatan nema nikakvih problema, ali sutra ću razgovarati s njim pa ćemo zajedno donijeti odluku. Ako želi igrati, onda će igrati", istakao je Ancelotti.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.