Ibrahimović i Cavani briljiraju, PSG ostaje na vrhu

Pobjeda nad Bastijom

Teme:

Nogometaši PSG-a deklasirali su Bastiju rezultatom 4:0 u prvoj "vikend utakmici" 10. kola Ligue 1.

Parižani su na Parku prinčeva s lakoćom ostvarili sedmu prvenstvenu pobjedu i učvrstili se na vodećoj poziciji. Slavio je aktuelni prvak Francuske s 3:0 protiv Bastije.

Opet je glavnu riječ imao Zlatan Ibrahimović, koji je u tri minute postigao dva gola. Prvo majstorija u 10. minuti, a onda je u 13. minuti glavom zakucao loptu u mrežu gostiju.

Edinson Cavani je riješio sve dileme oko pobjednika, pogodivši u 63. minuti za 3:0, a Urugvajac je iz penala u samoj završnici postavio konačnih 4:0.