Ibrahimović ne igra protiv Juventusa?
Milan bi subotnji derbi 28. kola italijanske Serije A mogao igrati bez svog najboljeg strijelca ove sezone, švedskog reprezentativca Zlatana Ibrahimovića.
Ibrahimović je osjetio bolove u leđima po završetku trijumfa nad Napolijem u ponedjeljak (3:0), a posljednja tri dana je na terapiji.
No, obzirom da narednog utorka Milan u Londonu igra uzvrat osmine finala Lige prvaka protiv Tottenhama, moguće je da trener Rossonera Massimiliano Allegri poštedi Ibrahimovića u duelu sa Juventusom.
Švedski napadač ove je sezone postigao 14 golova i upisao 12 asistencija u 25 prvenstvenih susreta. Milan kao vodeći u prvenstvu gostuje Staroj dami, te će pokušati iskupiti se Torinezima za domaći poraz od 2:1 u prvom dijelu sezone.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.