
Slobodan Starčević i njegovi fudbaleri iza sebe imaju polusezonu za pamćenje.
Četvrto mjesto i 30 osvojenih bodova, ukupni je bilans banjalučkog sastava koji je igrao dosta kvalitetan fudbal u svom historijskom debiju u najelitnijem takmičenju u BiH.
Dobra igra fudbalera Krupe, krunisana je mnogobrojnim ponudama koje stižu na adresu Banjalučana. Pojedini igrači, privukli su interesovanje ostalih timova.
"Elvir Koljić, Ajdin Redžić, Aleksandar Vukotić i Irfan Jašarević na meti su pojedinih klubova ali još ništa nije konkretizovano. Sada je najvažnije da se ne žuri, jer vrijednost ovih igrača porast će u nakon kraja prvenstva. Svi igrači na našem spisku su pod ugovorom, ali je jedino golman Milorad Nikolić klub napustio zbog porodičnih problema", zaključio je trener Krupe, Slobodan Starčević.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.