Inter će sutra u okviru 2. kola grupne faze Lige prvaka na svom San Siru ugostiti Werder iz Bremena, a obje momčadi imaju problema sa igračkim kadrom.
Interov trener Rafael Benitez, tako, ne može računati na Dijega Milita koji se povrijedio u duelu sa Romom ovog vikenda, dok su upitni nastupi i Gorana Pandeva, te Walera Samuela. Od ranije su povrijeđeni Javier Zanetti, Marco Materazzi,, te Thiago Motta.
Što se gostiju iz Bremena tiče, njihov trener Thomas Schaaf ne može računati na kapitena Torstena Fringsa, te Clemence Fritza, kao i napadača Claudija Pizzara.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.