
Izvučeni dobitnici Bet live nagradne igre
Završen je 2. krug velike nagradne igre sportske kladionice BET Live „Jedan listić, dvije šanse za dobitak“, za područje Republike Srpske
Velibor Vasilić donio sreću Jelenku, Živku, Radoslavu i Edinu
U sklopu velike nagradne igre sportske kladionice Bet Live „Jedan listić dvije šanse za dobitak“ za područje RS-a obavljen je drugi krug izvlačenja.
Nagrade su osvojili:
Mobitel: JELENKO MANDRAPA, Bileća
LCD TV: ŽIVKO PELENGIĆ, Vlatkovići
Vikend aranžman na Vlašiću: RADOSLAV NOVAKOVIĆ, Milići
Potrošačka kartica 500 KM: EDIN TORLAKOVIĆ, Kneževo
Slijedeći krug izvlačenja za područje RS-a zakazan je za tačno mjesec gdje vas, poštovani igrači, očekuju: mobitel, laptop HP i skuter Keeway, dok će za područje FBiH drugi krug izvlačenja biti 20.05.2012.
Zato nastavite učestvovati u velikoj nagradnoj igri tako što ćete na poleđinu svoga nedobitnog listića upisati lične podatke i ubaciti ga u kutiju postavljenu u poslovnici BET-Livea.
I ne zaboravite, samo u sportskoj kladionici „BET Live“ jedan listić pruža dvije šanse za dobitak!
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.