Jahić strijelac, Muslimović povrijeđen
Jahić je nastavio sa odličnim igrama i u dresu Arisa

Grčka, 28. kolo

Sanel Jahić naš fudbalski A reprezentativac nakon odličnih izdanja u dresu nacionalnog tima u dvomeču sa Belgijom, odličnu formu potvrdio je i u dresu Arisa. U večerašnjoj pobjedi protiv OFI Crete bh. reprezentativac odigrao je cijeli susret i postigao pogodak za potvrdu trijumfa.

Aris je slavio pobjedu rezultatom 4:1, a Jahić je mrežu gostujućeg golmana zatresao u 67. minuti. Kod poraženog tima od 78. minute u igru je ušao Mario Lamešić, bivši prvotimac Slobode.

Pobjedu u 28. kolu ostvarili su i fudbaleri PAOK-a kojima u pohodu na tri boda nije mogao pomoći Zlatan Muslimović. Naime, bh. reprezentativac „vuče“ povredu od gostovanja našeg nacionalnog tim u Genku kod Belgije. Strijelci za PAOK bili su Anastasakosa u 16. i Conceisao u 80. minuti.

AEK, kojeg s klupe predvodi naš stručnjak Duško Bajević remizirao je na gostovanju kod Panthrakikosa. Domaće je u vodstvo doveo Matthys u 24. minuti, a izjednačio je Blanco u 57. minuti.