Jogunčiću izmiren dug

FK Sloboda

Jogunčiću izmiren dug

Rukovodstvo Slobode uspjelo je izmiriti dug Samir Jogunčiću, koji je nastao u ranijem periodu i zbog kojeg je tuzlanskom premijerligašu prijetila suspenzija.

Kako saznajemo u petak je na račun Jogunčića uplaćen dug, nezvanično se pominje cifra od oko 20.000 KM, a u narednom periodu novac će biti uplaćen Mersedu Malkiću i Emiru Selimoviću, odnosno dodatnih 30.000 KM.

Rukovodstvo Slobode uhvatilo se u koštac s rješavsnjem nagomilani dugovanja prema bivšim igračima, trenerima i poslovnim partnerima. Iz kluba je upućen apel svim onim koji potražuju novac da imaju strpljenja i razumjevanja te da zajednički nađu rješenje na obostrano zadovoljstvo.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.