"Šta sam im rekao na poluvremenu? Da ih se stidim"

Mourinho iskren

Esmer Oštraković

Juventus i Roma su danas u derbiju trećeg kola Serie A podijelili bodove, a konačan rezultat bio je 1:1.

Juventus je bio favorit na papiru, ali malo ko je odlučio otpisati Romu na čelu sa Mourinhom.

Ipak, krenulo je sjajni za domaću ekipu, a strijelac je bio ko drugi nego sjajni napadač Juventusa, Dušan Vlahović.

Roma u prvom poluvremenu nije mogla apsolutno ništa, a samo sreća ih je spasila od nekoliko primljenih golova.

Do kraja utakmice uspjeli su postići gol i izboriti remi, ali prvo poluvrijeme koje su odigrali bilo je užasno.

O tome je nakon utakmice govorio i trener Rome, Jose Mourinho.

"Zanima vas šta sam rekao svojoj ekipi na poluvremenu. Rekao sam im da ih se stidim. Stid me što sam njihov trener. Bili smo tako sretni što nismo primili još golova", rekao je kratko Mourinho.

Nakon ovog remija Roma je dosta bolja od Juventusa na tabeli. Nalaze se na četvrtom mjestu sa sedam bodova koliko ima i prvoplasirani Lazio.

Sa druge strane Juventus nakon ove utakmice zauzima sedmu poziciju sa pet osvojenih bodova iz tri odigrane utakmice.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: