Jučer je u Srbiji viđen promašaj godine

Fudbaler Spartaka iz Subotice se obrukao

A. Čaušević

Na susretu 23. kola Suprlige Srbije između Spartaka iz Subotice i Mladosti viđen je promašaj godine.

U drugom poluvremenu Stefan Šormaz je uspio promašiti nemoguće. Fudbaler Spartaka iz Subotice je sa nekoliko metara promašio parazan gol.

Lopta se odbila od stative pravo na njegovu desnu nogu, mogao je da bira šta uraditi, a on je šutirao preko gola.

Ipak, minut prije kraja meča se uspio iskupiti jer je ovaj 20-godišnjak uspio postigći gol za konačnih 3:1 i tako potvrditi pobjedu svog tima.

Šormazov promašaj pogledajte na 3.30 video priloga.