Juninho bi se postidio: Slobodnjak na 40 metara u 94. minuti - golman pored lopte

Fantastičan gol

Jučer je u Rumuniji viđen spektakularan gol i to u režiji golmana Somuz Falticenija

Somuz Falticeni je na gostujućem terenu gubio od CSM Pascanija rezultatom 2:1 u utakmici trećeg ranga rumunskog fudbala.

Djelovalo je da je sve izgubljeno za Somuz, a onda je golman ove ekipe stupio na scenu.

Gosti su dobili slobodnjak na 40 metara od protivničkog gola, a čuvar mreže Somuza je došao da isti izvede.

Gotovo svi su očekivali centaršut, ali je on uputio direktan udarac i postigao fantastičan gol u 94. minuti za bod svoje ekipe.