Kadeti Slobode upisali uvjerljivu pobjedu protiv Čelika
U drugom poluvremenu Čelik je uspio smanjiti na 4:1 u 73. minuti preko Isakovića. Konačan rezultat postavio je Sejranić u 85. minuti.

Postigli pet golova

E. Oštraković, foto: E. Dindić

Kadeti Slobode iz Tuzle ostvarili su visoku pobjedu protiv vršnaja iz Zenice rezultatom 5:1.

Nakon što su pioniri Slobode ostvarili pobjedu protiv vršnjaka iz Zenice, isto su uradili i kadeti ovog kluba.

Domaća ekipa je do vodstva došla već u prvom napadu. Kapiten Slobode Kovačević u 1. minuti postigao je gol za vodstvo slobode. Na drugi gol se čekalo do 11. minute, a gol je postigao Avdić. Samo tri minute kasnije bilo je 3:0, a gol je postigao Hukić.

Do kraja prvog dijela viđen je još jedan gol, a strijealc je bio Trakić. Prvi dio završen je vodstvom Slobode od 4:0.