Kadetska reprezentacija BiH remizirala protiv Srbije
Do novog vodstva naši momci su stigli u 47. minuti preko Gasala a asistent kod gola bio je Drljo. Konačan rezultat utakmice postavio je Kuzmanović u 79. minuti.

Prijateljska utakmica

E. Oštraković

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je neriješeno u prijateljskom susretu protiv reprezentacije Srbije. Konačan rezultat utakmice bio je 2:2.

Prije dva dana ove dvije reprezentacije igrale su prvu prijateljsku utakmicu, a tada je Srbija ostvarila pobjedu od 3:0.

Naši kadeti su poveli u 18. minuti preko Drlje, a reprezentativci Srbije su do izjednačenja došli u 26. minuti preko Baića.