Kaka nervozan zbog povrede

Teme:

Kaka je povrijedio stopalo još 7. februara na prvenstvenoj utakmici Serie A, kada je Milan remizirao sa Regginom (1:1), a neigranje Brazilca čini nervoznim.

- Postajem nervozan zbog ove povrede, jer se dosad u karijeri nisam susretao s nečim sličnim. Definitivno je sigurno da ću se vratiti tek onda kada bolovi potpuno nestanu“. rekao je Kaka i dodao:

- Vrlo često sam u karijeri igrao sa bolovima u koljenu, ali ovo je nešto sasvim drugačije. Ne mogu normalno stati na nogu, ne mogu ni zamisliti pravi fudbal dok je situacija ovakva. Ipka, nadam se skorom povratku.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.