
Fudbaleri Leotara poraženi su na Policama od Rudara iz Prijedora rezultatom 1:0.
Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo uzbuđenja. Iako su se okupili prije samo nekoliko dana, Leotar je stvorio bolje prilike. Ðerić je u 29. minuti imao dobru priliku, ali se spetljao u završnici, te je šutirao pored gola.
Dvije minute kasnije, Milović je također bio u dobroj poziciji da ugrozi gol gostiju iz Prijedora, ali je iz dobre situacije očajno šutirao, te je propala dobra šansa.
Rudar u prvom dijelu nije pružio mnogo toga, pa mogu biti itekako zadovoljni neriješenim rezultatom na poluvremenu.
Nastavak utakmice nije ponudio gotovo ništa. Leotar je i dalje imao nešto više loptu, ali su gosti došli do pobjede. Kantar je pogodio za prednost od 1:0, nakon čega je utakmica prekinuta. Ubrzo je i nastavljena, ali je rezultat ostao 1:0 za goste.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.