Kao nekada Chilavert: Golman izveo slobodnjak i pogodio u 89. minuti

Sjajan gol norveškog čuvara mreže

Minulog vikenda su odigrani mečevi 27. kola 2. norveške lige, a meč je obilježio 25-godišnji golman ekipe Ullenasker/Kisa, Stefan Hagerup.

Ovaj tim je gostovao kod Skeida i gubio do samog finiša utakmice.

Onda je na scenu stupio Hagerup, odlučio je izvesti slobodnjak i sjajno je pogodio za 1:1.

Naravno, ovaj gol je odmah podsjetio sve ljubitelje fudbala na neke golmane majstore slobodnjaka iz prošlosti, poput Chilaverta ili Rogerija Cenija.

Hagerup je gol za 1:1 postigao u 89. minuti utakmice, da bi četiri minute kasnije, u posljendjim trenucima meča, Diomande pogodio za preokret i pobjedu gostiju.