Kapić zabio u remiju Gorice i Ankarana

Novi gol bh. fudbalera

Gorica i Ankaran Hrvatini odigrali su neriješeno (2:2) u drugoj utakmici današnjeg programa Prve lige Slovenije.

U ovom meču u strijelce se upisao mladi bosanskohercegovački fudbaler Rifet Kapić, koji je tako nastavio kontinuitet dobrih igara, a ovo mu je bio ujedno sedmi ovosezonski gol u prvenstvu.

Nakon što je Nwabueze u 55. minuti doveo Goricu u vodstvo, Kapić je svega pet minuta kasnije povisio na 2:0, a taj rezultat nije dugo bio na snazi.

U 71. minuti prednost Ankarana je smanjio Vodeb, da bi osam minuta prije kraja Meledje postigao izjednačujući gol za, ispostavit će se, konačnih 2:2.

Nakon ovog remija Gorica se nalazi u petoj poziciji u slovenačkom prvenstvu, dok je Ankaran na posljednjem mjestu.