Karamatić: Veležu respekt, ali i mi imamo svoju računicu

Slavija sutra dočekuje Velež

Karamatić: Veležu respekt, ali i mi imamo svoju računicu

Poraz u Kupu na Grbavici od Željezničara nije se negativno odrazio na tim Slavije. Prethodno je u ludom finišu savladana Mladost iz Velike Obarske, a prilika za nove bodove sutrašnje je gostovanje Veleža. 

Žarko Karamatić bio je jedan od junaka pobjede u prošlom kolu, a optimizam ne krije i pred Velež.

„Neću reći ništa novo ako kažem da je Velež jedan od trenutno najkvalitetnijih timova u Premijer ligi BiH. Igraju u posljednje vrijeme dosta dobro, forma je u usponu, rezultati su tu i nema sumnje da u Lukavicu dolaze sa visokim ambicijama,“ kaže Karamatić, te dodaje:

„Uz dužni respekt protivniku i mi imamo svoju računicu. I mi želimo pobijediti i u miru dočekati nastavak prvenstva. Dobra stvar je što smo gotovo kompletni i što igramo na domaćem terenu. Ukolio naši odbrambeni igrači uspiju zaustaviti njihove brze i okretne napadače koji posebno znaju biti opasni u kontri onda se Velež baš nema čemu nadati.“

Zbog tri žuta kartona u timu Slavije ovog puta neće biti Vedada Šabanovića, dok su svi ostali igrači spremni za meč.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.