Pojačanje za Schalke

Kevin-Prince Boateng novi igrač Schalkea

Midhat Šljivak

Dosadašnji fudbaler Milana Kevin-Prince Boateng novi je igrač ekipe Schalkea.

Schalke je za usluge ovog 26-godišnjeg reprezentativca Gane platio Milanu 12 miliona eura, a Boatengov odlazak iz Rossonera samo je još više otovrio priče o dolasku brazilskog veznjaka Kake iz Real Madrida u Milan.

Boateng je prošao sve mlade selekcije berlinske Herte, a pored ovog tima igrao je za Tottenham, Borussiju, Portsmouth i Milan za kojeg je u 74 utakmice postigao 10 golova.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.