Srbijanski napadač, Mateja Kežman, prema pisanju talijanskih medija, mogao bi uskoro postati novi član Brescie.
Kežman nije u prvom planu menadžera Antoina Kombouarea, a s obzirom i da mu ističe ugovor sljedeće sezone, vrlo je moguće da će ga klub prodati.
''Bilo bi veoma zanimljivo da poslije Engleske i Španije zaigram i u trećoj najjačoj ligi na svijetu'', rekao je 31-godišnji Kežman.
Ukoliko bi se ovaj transfer realizovao, bivši reprezentativac Srbije bi imao manju platu nego na Parku Prinčeva, a potpisao bi ugovor na dvije godine.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.