Ko su najveći plačljivci u Premiershipu?

1. Jose Mourinho

Ne morate uvijek gubiti kako biste se žalili nakon svake utakmice koja ne ode na vašu stranu. 

Bez ikakve dileme Jose Mourinho je na vrhu liste. Za nekog ko ima manje poraza od prstiju od 2015. godinu, Special One se žali previše kad njegov tim izgubi. Čak i više od najvatrenijih navijača Chelseaja.

Krivio je sudije, pravila, te doktore koji po njemu ne razumiju fudbal. Zbog svega toga Jose Mourinho nalazi se sprat iznad svih kad dođe do toga da krivicu zbog loših rezultata treba prebaciti na nekog drugog.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.