Kodro nastavlja sa pobjedama, pao i Aarau

Ubjedljiva pobjeda

Bh. stručnjak Meho Kodro nastavlja s pobjedama na klupi švicarskog Servettea.

Njegov tim je večeras u okviru 6. kola tamošnje Challenge lige kao domaćin savladao Aarau s 3:0, što je ujedno treća uzastopna pobjeda za Servette.

Da se Aarau neće dobro provesti na gostovanju u Ženevi bilo je jasno već na startu meča. Wuthrich je Servetteu donio prednost nakon 16. minuta igre, da bi potom u 31. minuti isti igrač udvostručio prednost domaćih.

U nastavku meča Servette je uspio postići još jedan gol. Igrala se 73. minuta kada je Barbosa matirao golmaba Deana za, ispostavit će se, konačnih 3:0.

Cijeli susret za Servette je odigrao Miroslav Stevanović, kao i na drugoj strani Damir Mehidić.

Kodrin tim sada je na drugoj poziciji u Challenge ligi, sa bodom zaostatka za Schaffhausenom koji ima i utakmicu manje.