Kombinacija Robinho - Višća i bomba reprezentativca BiH!

Golčina Edina Višće

Lider turskog šampionata Basakšehir upravo igra utakmicu 19. kola protiv Kasimpaše i vodi sa 1:0 od 42. minute.

U Istanbulu se većim dijelom prvog poluvremena gledala dosta tvrda utakmica, a onda u finišu domaći stižu do prednosti.

Edin Višća i Robinho, novo pojačanje Basakšehira, su odigrali dupli pas, a onda je nekadašnji fudbaler Željezničara uputio topovski udarac iskosa. Uhvatio je golmana gostiju poptuno nespremnog i zakucao loptu u rašlje njegovog gola.

Bio je ovo osmi gol bh. reprezentativca u osovoj sezoni turske Super lige.