Komična scena pred golom Schmeichela: Mitrović 'poludio'!

Saigrač mu zasmetao

Nevjerovatna situacija viđena je večeras na King Power stadionu, gdje Leicester vodi protiv Newcastlea rezultatom 1:0.

Domaći su poveli u 25. minuti zahvaljujući fenomenalnom pogotku Okazakija, ali njihovo vodstvo moglo je trajati veoma kratko.

Samo sedam minuta kasnije, Newcastle je imao sjajnu priliku za poravnanje. Mitrović je bio pred golom Schmeichela, ali mu se na putu ka golu ispriječio njegov saigrač Sissoko.

Dva igrača Newcastlea su se sudarila i završila na travi, te je tako u ključnom trenutku propala zlatna prilika za goste. Reakcija temperamentnog srbijanskog napadača nakon toga dovoljno govori kako se osjećao...