
Ako je suditi po rezultatima u pripremnom periodu onda je pred prijedorskim Rudarom teška polusezona u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Poraz u generalnoj probi od Kozare iz Gradiške sa 1:0 dodatno je zabrinuo navijače ovog kluba pred nastavak takmičenja u Premijer ligi. Strijelac jedinog gola bio je Jandrić u finišu susreta i to iz opravdano dosuđenog penala.
Pred Rudarom je polusezona u kojoj mu predstoji grčevita borba za opstanak u društvu najboljih, a u 20. kolu gostuju u Trebinju kod već otpisanog Leotara.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.