Krmas donio pobjedu Freiburgu

Bundesliga

U posljednjem susretu 21. kola njemačake Bundeslige Freiburg je sa 1:0 savladao Fortunu iz Diseldorfa.

Posljednji susret 21. kola njemačke Bundeslige nije ponudio mnogo gledaocima u Freiburgu, gdje je istoimeni domaćin tri minute prije kraja golom Krmasa došao do pobjede nad Fortunom iz Diseldorfa.

Freiburg je bio bolji protivnik većim dijelom susreta, a gosti su se orijentisali uglavnom na kontranapade. Nakon jednog takvog kontranapada u 81. minuti gosti su imali sjajnu priliku za pogodak, ali je domaći golman Bauman uspio odbraniti svoj gol.

Tri boda Freiburgu donio je Pavel Krmas u 88. minuti utakmice, nakon velike greške odbrane gostiju.

Zbog povrede, u timu domaćih nije bilo reprezentativca Bosne i Hercegovine Mensura Mujdže.