Remi Krupe i GOŠK-a

Pripremna utakmica

H. Zilić

Prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljetni dio sezone u Čitluku su odigrali premijerligaš Krupa i član Prve lige FBiH ekipa GOŠK-a. Konačan rezultat je bio 1:1.

Prvo uzbuđenje u 12. minuti. Dosuđen je penal za Krupu, ali Kukrika brani pokušaj Dujakovića.

Dujaković je imao priliku i u 23. minuti, ali lopta nakon njegovog udarca odlazi preko gola.

Nova šansa za Krupu u 26. minuti, ali odbrana GOŠK-a je bila sigurna.

Do kraja prvog poluvremena ostalo je 0:0.

GOŠK bolje otvara drugo poluvrijeme i dolazi do vodstva od 1:0, strijelac je bio Savić u 49. minuti.

Izjednačila je Krupa u 63. minuti. Lopta je nezgodno odskočila i prevarila golmana GOŠK-a. Rezervista Šipovac je bio strijelac.

Do kraja utakmice bilo je još nekoliko lijepih akcija i prilika na obje strane, ali ostalo je 1:1.

Krupa - GOŠK 1:1 (Savić 49'/Šipovac 63')

Krupa: Abdulahović, Čivić, Galić, Karišik, Pavlović, Muminović, Dujaković, Redžić, Nikolić, Aćimović, Vukomanović.

GOŠK: Kukrika, Hasanhodžić, Tipurić, Rizvanović, Kožulj, Savić, Santić, Jusufbasić, Hajadarević, Haračić, Radić.