Kuban siguran protiv Krylya Sovetova

17. kolo ruske Premier lige

Ekipa Kubana iz Krasnodara slavila je protiv Krylya Sovetova rezultatom 4:1 u 17. kolu ruske Premier lige.

Domaći su od samog starta bili bolji, a već nakon prvog poluvremena su vodili sa 2:0.

Balde i Popov su golovima u 18. i 19. minuti susreta doveli Kuban u vodstvo, a u nastavku susreta vidjeli smo još tri gola.

Ozbiliz je u 64. minuti postigao autogol kojim je prednost domaćina smanjena na 2:1. Ipak, Pizzelli je sa bijele tačke povisio na 3:1, a Popov je u 79. minuti postavio konačnih 4:1.

Kuban nakon ovog kola ima 31 bod, dok Krylya Sovetovu ide dosta lošije sa samo 13 bodova na kontu.