Kup Kralja: Valencia u finalu
Eto'o bez finala

M. Maksimović

U finalu ovosezonskog izdanja Kupa Kralja igrat će Getafe i Valencia. U revanš susretu drugog polufinala Valencia je na svom terenu svladala Barcelonu 3:2...

U revanš susretu drugog polufinala Valencia je na svom terenu svladala Barcelonu 3:2, što joj je nakon 1:1 iz prve utakmice bilo dovoljno za prolazak u finale. Valencia je već nakon prvog poluvremena imala dva gola prednosti. Baraja je bio strijelac u 17. minuti, a Mate u 44. Tri gola su postignuta su u samo deset minuta i to u periodu između 70. i 80. minute. Prvo je Henry u 72. minuti smanjio na 2:1, ali samo minut kasnije Mata postiže svoj drugi gol za 3:1. Konačnih 3:2 postavio je Eto'o u 79. minuti